Ramservice

Модернізація ноутбука

Модернізація ноутбука в Івано-Франківську
Модернізація ноутбука в Івано-Франківську

Ноутбук, через певний час користування застаріває, а на ринку з’являються пристрої з кращими характеристиками. Купувати новий – витратно, ціни чималі. Наш сервіс пропонує альтернативу. Пропонується послуга – модернізація ноутбука з гарантією в м. Івано-Франківську. Її обсяг і якість залежить безпосередньо від моделі і технічних характеристик пристрою. Досвідчений користувач більшість операцій може виконати самостійно. Однак якісна модернізація ноутбука повинна виконуватися фахівцем.

Що можна поміняти в ноутбуках?

Найпоширеніші апгрейди в наші дні в ноутбуках – це ОЗП і накопичувачі пам’яті. Останнє – дуже важлива деталь в комп’ютерних машинах, тому багато користувачів схиляються до зміни твердотільних накопичувачів на значно краще рішення – заміна жорсткого диска HDD на SSD. Те ж саме стосується ОЗП, якщо 4GB – стандартна загальна сума пам’яті, доступна для ОС Windows і додатків, то збільшення обсягу оперативної пам’яті до 8GB або навіть 16GB може дійсно підвищити продуктивність і багатозадачність Вашого ноутбука.

На деяких ноутбуках можливо оновлення Центрального і графічного процесорів, але це буде набагато складніше. При самостійній заміні, Вам потрібно буде додатково переконатися в покупці сумісних компонентів, які підійдуть саме вашому ноутбуку і будуть підтримуватися його BIOS. Різні процесори генерують різну кількість тепла, тому нові компоненти можуть генерувати занадто багато тепла для вентиляторів і систем охолодження, які поставляються разом з ноутбуком. Апгрейд ноутбука, відеокарта якого застаріла, також можливий, але в цьому питанні також заховано безліч підводних каменів, пов’язаних з теплопровідністю і сумісністю. Це все проблеми, які потрібно враховувати обов’язково.

Саме тому модернізація і апгрейд ноутбука – це процес, який краще довірити фахівцям своєї справи. Професійні майстри сервісу Ramservice готові вирішити Вашу проблему якісно і досконально.


Популярні запитання про модернізацію ноутбуків?Що я можу покращити у ноутбуці?


Відповідь залежить від виробника та моделі ноутбука, або портативного комп’ютера. Однак більшість ноутбуків та інших портативних комп’ютерів надають користувачеві можливість легко оновити оперативну пам’ять, жорсткий диск, батарею. Також іноді існує можливість заміни процесора більш потужним.


Чи можу я оновити оперативну пам’ять у ноутбуці?


Майже в кожному ноутбуці є можливість користувачеві покращити оперативну пам’ять (RAM). Найчастіше для цього потрібно відкрити відсік в нижній частині ноутбука і додати або замінити модулі оперативної пам’яті. Якщо така модернізація не передбачена виробником – потрібно буде розібрати корпус ноутбука, щоб виконати заміну оперативної пам’яті. Також необхідно врахувати, що існують різні типи модулів пам’яті, тому потрібно вибирати такі, які підтримуються вашим ноутбуком. Якщо встановлюється кілька модулів пам’яті, рекомендуємо встановлювати однакові модулі.


Чи можу я оновити процесор у моєму ноутбуці?


У деяких ноутбуках існує можливість встановити потужніший процесор. Ця модернізація може вимагати оновлення BIOS та модернізації системи охолодження. Якщо вам цікаво, чи існує можливість покращення процесора вашого ноутбука – вам необхідно звернутися до сервісного центру.


Чи можу я оновити жорсткий диск ноутбука?


Більшість виробників ноутбуків надають можливість замінити жорсткий диск на жорсткий диск більшого об’єму або з більшою швидкістю обертання дисків або перейти з традиційного жорсткого диска на жорсткий диск SSD. Як правило, у нижній частині, або на боці ноутбука є відсік, через який можна отримати доступ до жорсткого диска.

Якщо потрібно збільшити обсяг жорсткого диска – можна розглянути альтернативний варіант, ви можете купити зовнішній жорсткий диск. Необхідно враховувати, що на жорсткому диску може зберігатися системна інформація, яка необхідна для роботи ноутбука, або відновлення операційної системи.


Чи можу я оновити відеокарту в моєму ноутбуці?


Існують ноутбуки, в яких можна встановити або оновити відеокарту, або графічний прискорювач ноутбука. Якщо ви не впевнені, зверніться до сервісного центру для отримання консультації. Ця модернізація може вимагати оновлення BIOS або заміни системи охолодження.


Чи можу я оновити периферійні пристрої, такі як модем або мережну картку?


У більшості випадків можна встановити зовнішній пристрій, приєднавши його до USB або PCMCIA роз’єму. Якщо ж потрібна заміна модуля всередині ноутбука – краще звернутися до сервісного центру. У яких випадках виникає така потреба? Наприклад, коли ноутбук привезено з іншої країни, де є інші стандарти. Наприклад, у більшості європейських країн дозволено два додаткові канали Wi-Fi, які заборонені в США та Японії. Заміна таких модулів, як правило, потрібна розбирання ноутбука, також може знадобитися оновлення BIOS.


Чи можу я оновити екран ноутбука?


Збільшення розміру екрану неможливе. Але можна замінити LCD матрицю на LED, у яких краще яскравість та контраст зображення. Також у LED матриці підсвічування виконане на світлодіодах, які витрачають на 40% менше електроенергії, збільшуючи час роботи ноутбука від батареї, таке підсвічування не містить ртуть.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.