Ramservice

Ремонт комп'ютерів в Івано-Франківську

Ремонт системного блоку в місті Івано-Франківськ мож бути пов’язаний з різноманітними поломками. Наприклад,  якщо комп’ютер не включається або він не завантажує програми або файли.

Замовити ремонт ПК можна в нашій компанії. Такі роботи здійснюється у власній майстерні в м.Івано-Франківськ, по вул. Вовченицькій 28. Ми гарантуємо, що працездатність ПК буде відновлено 100%.

Особливості ремонту в нашому сервісному центрі

Ремонт системного блоку ПК здійснюється за прямими чіткими цінами. Вони вказані в прейскуранті, який затверджений керівництвом компанії. Відповідно, замовники не переплачують і спочатку можуть досить точно планувати свої витрати на ремонт. Однак інші переваги представленої послуги слід розглянути докладніше.

Спеціаліст спочатку проводить діагностику, запускаючи ПК, оглядаючи його на предмет пошкоджень. Наприклад, часто причиною поломки стають пилові «матраци». Тоді для відновлення нормальної роботи техніки потрібно тільки її чистка. Основна частина неполадок усувається шляхом заміни поламаних деталей. Тому, клієнтам рекомендується повідомляти оператору компанії про ознаки поломки, щоб майстер зміг підготуватися Замовити послугу можна в будь-який зручний час. При цьому ремонт здійснюється без вихідних або святкових днів, а також без перерв на обід.

На всі вироблені роботи надається гарантія.

Прийом техніки в ремонт

Вам видається документи про прийом пристрою на ремонт сервісним центром. Ми серйозно підходимо до діагностики і ремонту техніки.

Діагностика

На основі результатів діагностики визначається терміни і вартість ремонту. Діагностика безкоштовна, якщо ви ремонтуєте пристрій у нашому СЦ.

Виконання ремонту

На кожному етапі ми будемо узгоджувати з Вами наступні дії і надавати рекомендації для отримання найкращого результату в ремонті пристрою.

Видача техніки + документи

Після якісного і надійного ремонту ми сповістимо про це у зручний для Вас спосіб. Видача документів (чек, гарантійний талон).

Наш досвід у сфері ремонту техніки

0
Років на ринку
0 К+
Задоволених клієнтів
0 +
Зремонтованих пристроїв

Замовити ремонт Вашого ПК

Оформіть заявку та наш менеджер в найкоротші терміни зв’яжеться з Вами