Ramservice

Ремонт планшетів в Івано-Франківську

Планшетні комп’ютери (або планшети, як їх прийнято називати) продовжують користуватися популярністю на ринку. Вони легкі, компактні, функціональні. При цьому, вони мають практично ті ж можливості, що і ноутбуки. Тому їх часто використовують школярі, студенти, офісні працівники, фрілансери та інші категорії людей. І саме тому ремонт планшетів в м.Івано-Франківську так затребуваний. Адже яким би надійним не був пристрій, він не може служити вічно.

В яких випадках може знадобитися ремонт?

Він може бути дуже різним. Як показує практика, найчастіше ремонт планшетів в сервісному центрі необхідний при таких несправностях:

 • тріснуло скло на дисплеї;
 • гаджет погано тримає заряд, не заряджає, не включається;
 • екран не реагує належним чином;
 • пропав або істотно зменшився звук;
 • зникли фото- або відеофайли і так далі.

Перелік наших послуг по ремонту

 1. Зміна прошивки (firmware), оновлення програмного забезпечення, зняття блокування, українізація.
 2. Відновлення планшета після контакту з водою.
 3. Заміна дисплейного модуля, сенсорного скла, шлейфа екрану та інших складових планшета.
 4. Ремонт після механічних пошкоджень (падіння і т.п.).
 5. Заміна механічних і електромеханічних елементів – мікрофонів, динаміків, запобіжників, корпусних деталей (кнопок, роз’ємів).
 6. Заміна акумулятора.
 7. Відновлення даних.
 8. Чистка та захист вашого пристрою.

Якою б не була ваша ситуація, ми на вищому рівні виконаємо ремонт вашого планшетного комп’ютера будь-якої складності і масштабу. Якщо ви хочете відновити працездатність свого пристрою швидко, недорого і з гарантією, ми допоможемо!

Чому нам довіряють?

Наша компанія багато років на професійному рівні виконує ремонт негарантійних планшетів всіх марок від всіх виробників. Ми пропонуємо: сервіс високого рівня, доступні ціни на всі види послуг, офіційну гарантію на виконану роботу.

Виконуємо діагностику та ремонт в максимально стислі терміни. Використовуємо оригінальні деталі та комплектуючі. Ваш планшет знову буде працювати як новий.

Бренди, з якими ми працюємо

Прийом техніки в ремонт

Вам видається документи про прийом пристрою на ремонт сервісним центром. Ми серйозно підходимо до діагностики і ремонту техніки.

Діагностика

На основі результатів діагностики визначається терміни і вартість ремонту. Діагностика безкоштовна, якщо ви ремонтуєте пристрій у нашому СЦ.

Виконання ремонту

На кожному етапі ми будемо узгоджувати з Вами наступні дії і надавати рекомендації для отримання найкращого результату в ремонті пристрою.

Видача техніки + документи

Після якісного і надійного ремонту ми сповістимо про це у зручний для Вас спосіб. Видача документів (чек, гарантійний талон).

Скільки коштує ремонт планшета?

Ціни на ремонт планшетів не є фіксованими, все залежить від багатьох факторів, починаючи від того який у вас планшет закінчуючи курсом долара. Вартість ремонту планшета в Ramservice буде розраховуватись дивлячись на тип поломки, термінів ремонту, вартості заміни деталей(якщо це потрібно).

Якщо вас зацікавив ремонт в нашому комп’ютерному сервісному центрі, то ви можете звернутись за цими номерами телефонів:+38 (050) 029 33 89, +38 (067) 183 37 24, +38 (096) 799 08 55 вам відповість менеджер, та детально вас проконсультує щодо ваших питань. Ціну ми зможемо вам сказати тільки після діагностики у нас в майстерні.

Зламався планшет? Тобі в Ramservice по адресі м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 28

Наш досвід у сфері ремонту техніки

0
Років на ринку
0 К+
Задоволених клієнтів
0 +
Зремонтованих пристроїв

Замовити ремонт вашого планшету

Оформіть заявку та наш менеджер в найкоротші терміни перетелефонує вам