Ramservice

Заміна акумулятора смартфону в Івано-Франківську

 

Враховуючи те, що сьогодні ми використовуємо смартфони максимально часто – для дзвінків, листування, перегляду відео, ведення соцмереж, ігор, роботи – заряджати їх нам доводиться чи не щодня. А такий режим експлуатації є стресовим для акумулятора й впливає на його ємність і вже через рік він почне працювати не так ефективно, як на початку «свого життя».

А будуть й такі «щасливчики», в кого й того менше – декілька годин і гаджет буде розряджатись повністю. І якщо ви помітили, що ваш смартфон став все менше «тримати заряд», частенько сам вимикається, хоч батарея показує «повні баки», а щоб зарядити його вам потрібно більше часу, ніж раніше – нам доведеться вас засмутити. На ваш смартфон чекає заміна батареї і то якнайшвидше, адже користуватись телефоном буде вкрай незручно.

Щоб заміна акумулятора була не тільки швидкою, але й максимально надійною – звертайтесь до мережі сервісних центрів «RAMservice» в Івано-Франківську, де вам запропонують відмінне обслуговування, гарантію якості та швидкий термін виконання робіт. Адже приватний майстер може тільки погіршити ситуацію, а тоді взагалі доведеться купувати новий смартфон. А додаткові витрати ж вам точно не потрібні?

Основні причини заміни батареї на телефоні

Ви можете берегти свій телефон як зіницю ока, але трапляються ситуації, коли щось йде не так і заміна батареї стає просто неминучою. І ось декілька причин:

 • потрапляння вологи на мобільний та безпосередньо на акб, через що йде «витік» струму;
 • якийсь елемент вийшов з ладу і «підкорочує»;
 • механічне пошкодження батареї та блоку живлення через падіння, удар тощо;
 • різкі та часті перепади температури;
 • неправильно підібраний зарядний пристрій.

Основні ознаки несправності акумулятора

Не обов’язково бути майстром чи інженером, щоб зрозуміти – ваш телефон каже вам «бувай». Все максимально просто, тому помітити несправності не складно:

 • інколи корпус вашого телефону стає гарячий, мов хлібина з печі;
 • ви не встигаєте додивитись цікаве відео, як смартфон вирішив просто вимкнутись, хоч ви бачили ще 30% заряду;
 • телефон стає не так зручно тримати через «надутий» акумулятор;
 • пристрій вимикається будь-де і будь-коли – на морозі, коли до вас телефонують або ж ви хотіли присвітити ліхтариком у темряві, а дисплей просто гасне;
 • батарея вашого телефону тримає його заряд всього декілька годин;
 • гаджет мимоволі перезавантажується, коли виходять з ладу самі елементи батареї;
 • телефон відмовляється працювати, якщо його не тримати підключеним до зарядного пристрою.

Як відбувається заміна батареї смартфона в RamService? 

Ми пишаємось не тільки тим, що у нас працюють справді професіонали, але й тим, що у своїй роботі вони використовують новітнє обладнання, що дозволяє провести діагностику та ремонт телефону більш точно та швидко.

Ми підбираємо для вашого телефону необхідний акумулятор, адже у нас є власний склад запасних та оригінальних деталей від надійних постачальників. Потім ми встановлюємо новий акумулятор, після чого тестуємо та перевіряємо пристрій на справність.

Не варто намагатись самостійно встановити батарею на свій телефон, адже акумулятор може бути підібрано не правильно і згодом вам таки доведеться знову купувати новий. Краще одразу звернутися до нашого сервісного центру – це зекономить вам час, гроші та нерви.