Ramservice

Ремонт телевізорів в Івано-Франківську

Моделі телевізорів, які ми ремонтуємо в нашому сервісному центрі

Samsung

LG

Sony

Apple

Kivi

Huawei

Lenovo

Philips

Liberty

Saturn

Ergo

Blaupunkt

Прийом техніки в ремонт

Вам видається документи про прийом пристрою на ремонт сервісним центром. Ми серйозно підходимо до діагностики і ремонту техніки.

Діагностика

На основі результатів діагностики визначається терміни і вартість ремонту. Діагностика безкоштовна, якщо ви ремонтуєте пристрій у нашому СЦ.

Виконання ремонту

На кожному етапі ми будемо узгоджувати з Вами наступні дії і надавати рекомендації для отримання найкращого результату в ремонті пристрою.

Видача техніки + документи

Після якісного і надійного ремонту ми сповістимо про це у зручний для Вас спосіб. Видача документів (чек, гарантійний талон).

Найбільш поширеною побутовою технікою є саме телевізори – вона ж найчастіше використовується. А отже й не дивно, що може трапитись всяке – в тому числі й поломки. Тому варто знати, де краще зроблять ремонт телевізора в Івано-Франківську.

Які бувають причини для ремонту телевізора?

Ось кілька поширених проблем та причин для ремонту телевізора, а також поради щодо запобігання.

 1. Відсутність зображення або звуку: несправність може бути пов’язана з пошкодженням кабелю, антени або порту HDMI. Перевірте підключення та кабелі, замініть їх при потребі. Що варто робити: регулярно перевіряйте кабелі та підключення, щоб не потрібно було проводити ремонт телевізора;
 2. Смуги на екрані: це може вказувати на проблеми з матрицею або платою T-Con. Що робити: уникайте ударів та падіння телевізора, не ставте його біля джерел вологи або тепла.
 3. Проблеми з пультом: причини можуть бути різні – від розрядження батареї до пошкодження плати у пульті. Що робити: регулярно замінюйте батарейки, уникайте потрапляння вологи на пульт та мінімізуйте можливість ударів чи падіння.
 4. Блок живлення згорів: зазвичай пов’язане з нестабільністю мережі або перепадами напруги. Що робити: Встановіть стабілізатор напруги або надійну мережу живлення з захистом від перепадів.
 5. Телевізор не вмикається: це може бути пов’язано з пошкодженням електронних компонентів, кнопки включення або блоку живлення – тому ремонт телевізора просто необхідний. Що робити: уникайте довготривалої роботи без перерв та перегрівання.
 6. Дефекти пікселів: «мертві» або «залиплі» пікселі можуть з’явитися через пошкодження матриці або браку при виробництві. Що робити: уникайте падінь, ударів та впливу вологи на пристрій. Також дотримуйтеся рекомендацій щодо роботи телевізора – не дивіться статичні зображення на тривалий час, аби уникнути вигоряння пікселів.
 7. Проблеми зі звуком: дефекти динаміків, звукової плати або ж відповідних налаштувань можуть спричинити відсутність звуку або погану якість. Що робити: регулярно перевіряйте налаштування звуку та стан динаміків, підключайте зовнішні аудіосистеми, якщо потрібно покращити якість звучання.
 8. Проблеми з підключенням до Wi-Fi або інтернету: можуть бути пов’язані з нестабільним сигналом, несправностями модуля Wi-Fi телевізора або проблемами з маршрутизатором. Що робити: переконайтеся, що ваш маршрутизатор працює належним чином, перевіряйте сигнал Wi-Fi та оновлюйте прошивку пристрою, якщо це необхідно.

Та чи варто шукати, де знаходиться окрема телемайстерня по ремонту телевізорів в Івано-Франківську, якщо ви можете скористатись багатофункціональним сервісним центром «Ramservice». Процес ремонту телевізора в сервісному центрі «Ramservice» відбувається у декілька етапів, щоб забезпечити якісний та оперативний ремонт вашого телевізора:

 • на першому етапі сервісні інженери проводять детальну діагностику пристрою, щоб визначити причину несправності та оцінити обсяг необхідних робіт. Для цього вони використовують сучасне обладнання та свій досвід;

 • далі розробляється кошторис, в якому вказують вартість ремонтних робіт та запчастин;

 • інженери «Ramservice» виконують ремонт телевізора відповідно до визначених діагностикою проблем. Вони використовують якісні запчастини та сучасне обладнання для забезпечення оптимального результату;

 • після завершення ремонту сервісні інженери проводять повторну перевірку роботи телевізора, щоб пересвідчитися, що всі проблеми були усунені та пристрій працює належним чином.

Ціни на ремонт телевізорів в Івано-Франківську

Ціни на ремонт можуть варіюватися залежно від ряду факторів:

 • вартість ремонту може залежати від технології телевізора, такої як LED, LCD, плазма або OLED. Кожен тип телевізора має свої особливості, тому ремонт плазмових телевізорів не такий простий процес, як може здатись;

 • ціна також залежить від ступеня складності ремонтних робіт. Наприклад, заміна екрана або материнської плати може обійтися дорожче, ніж заміна кнопки включення або ремонт живлення;

 • вартість оригінальних запчастин та компонентів може відрізнятися для різних брендів та моделей, що впливає на загальну вартість ремонту телевізора;

 • ми радимо звертатися до нашого сервісного центру для отримання точної інформації про ціни на ремонт плазмового телевізора. Наші фахівці проведуть діагностику та нададуть вам детальну інформацію про необхідні роботи та відповідні витрати.

Загалом, для запобігання несправностей важливо правильно обирати телевізор, дотримуватися рекомендацій щодо його експлуатації та вчасно звертатися до сервісного центру в разі виявлення проблем для ремонту.

Наш досвід у сфері ремонту техніки

0
Років на ринку
0 К+
Задоволених клієнтів
0 +
Зремонтованих пристроїв

Замовити ремонт вашого телевізора

Оформіть заявку та наш менеджер в найкоротші терміни перетелефонує вам