Ramservice

Ремонт та заміна матриці телевізора в Івано-Франківську

Матриця телевізора – це основний компонент, відповідальний за формування зображення на екрані. У процесі експлуатації можуть виникнути різні проблеми з екраном. Тому може трапитись так, що вашому електронному «домашньому улюбленцю» буде потрібна заміна матриці телевізора в Івано-франківську і якнайшвидше.

Краще у такому випадку не ризикувати і звернутись до професіоналів цієї справи в сервісний центр «Ramservice». Ми працюємо максимально швидко та максимально якісно. 

Основні причини несправності екрану телевізора

Найпоширеніші причини несправності матриці та способи їх вирішення:

 • Дефектні пікселі – іноді на матриці можуть утворитися биті пікселі, які проявляються у вигляді постійно палаючих точок певного кольору або чорних точок. У деяких випадках, «пробудження» пікселів можливе за допомогою спеціальних програм або відеороликів, однак, якщо це не допомагає, то заміна екрану телевізора може бути єдиним рішенням.
 • Вертикальні та горизонтальні смуги – поява смуг на екрані може бути пов’язана з несправністю контактів або шлейфів, що з’єднують матрицю з іншими компонентами телевізора. У такому випадку перевірте стан усіх контактів і шлейфів. Якщо вони справні, можливо, проблема криється в самій матриці, і її доведеться замінити.
 • Проблеми з підсвічуванням – якщо зображення на екрані тьмяне або нерівномірне, причиною може бути несправність підсвічування матриці. Залежно від типу підсвічування (CCFL або LED), рішенням може бути заміна ламп або світлодіодів.
 • Пошкодження матриці під час удару або перегріву – механічний вплив, потрапляння рідини на матрицю або перегрів можуть призвести до її несправності. У цьому випадку, зазвичай потрібна заміна матриці.
 • Збій контролера матриці – проблеми із зображенням можуть бути через те, що контролер матриці вийшов з ладу, або у нього стався збій. У таких випадках рекомендується скинути налаштування телевізора до заводських значень або оновити прошивку. Якщо це не допомагає, то може знадобитися заміна контролера.

І якщо ви саме зараз у пошуках місця, де здійснюють ремонт телевізорів в Івано-Франківську, то не гайте час і приходьте до нас на безкоштовну діагностику та консультацію. 

Процес заміни матриці в нашому сервісному центрі RAMservice

Як ми працюємо з заміною матриці:

 1. Спочатку наші фахівці проводять діагностику телевізора, щоб визначити, чи дійсно потрібен ремонт матриці телевізора. Це важливо, оскільки іноді проблеми із зображенням можуть бути викликані несправностями інших компонентів.
 2. Після підтвердження необхідності заміни матриці, наші фахівці консультують клієнта щодо вартості ремонту, термінів виконання роботи та можливих альтернатив, якщо вони є.
 3. Далі наш сервісний центр замовляє нову матрицю в офіційних постачальників виробника, гарантуючи використання якісних і оригінальних запчастин.
 4. Наші досвідчені техніки акуратно демонтують телевізор, від’єднують і витягують стару матрицю. Потім вони встановлюють нову матрицю, під’єднують усі необхідні кабелі та шлейфи, а також перевіряють правильність і надійність з’єднань.
 5. Після заміни матриці, ми проводимо тестування телевізора, перевіряючи якість зображення, передачу кольору, роботу всіх функцій і з’єднань.
 6. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та встановлені компоненти, щоб наші клієнти були впевнені в якості та надійності ремонту.
 7. Після успішного виконання всіх етапів, ми повертаємо відремонтований телевізор клієнту, інформуючи його про проведені роботи та рекомендації щодо експлуатації.

Наші фахівці володіють необхідними знаннями й досвідом, щоб виконати заміну матриці в телевізорі швидко і якісно. Звертаючись до нашого сервісного центру, ви можете бути впевнені, що ваш телевізор буде в надійних руках, і ми зробимо все можливе, щоб повернути його «до життя» і ціна за це буде прийнятна.

Ціни на заміну матриці телевізора в Івано-Франківську

Щоб дізнатися точну вартість заміни матриці для вашого телевізора, рекомендуємо зв’язатися з нашим сервісним центром, де наші фахівці зможуть оцінити вашу ситуацію і надати вам індивідуальну оцінку вартості робіт. Крім цього, наш сервісний центр часто пропонує акції та знижки, що дає змогу нашим клієнтам заощадити на ремонті своїх телевізорів.

Наші ціни конкурентоспроможні, і ми прагнемо забезпечити вам доступні та якісні послуги з ремонту телевізорів. Звернувшись до нашого сервісного центру в місті Івано-Франківськ, ви зможете не тільки отримати професійну заміну матриці, а й упевненість у довгостроковій і надійній роботі вашого телевізора.