Ramservice

Ремонт Playstation в Івано-Франківську

Якісний ремонт PlayStation в Івано-Франківську – це те, що можуть виконати тільки кваліфіковані спеціалісти. Адже під час роботи вони обов’язково враховують причини несправностей, модель консолі та індивідуальні особливості. Завжди слід пам’ятати, що якісне усунення проблем зараз є гарантією надійної роботи PlayStation у майбутньому.

Якщо ваша ігрова консоль вимагає ремонту, слід звернутися до авторизованого сервісного центру «Ramservice». Це гарантує усунення всіх несправностей швидко та з запобіганням проблем у подальшому. 

І хоч PlayStation – це одна з найпопулярніших ігрових консолей на ринку, але як і будь-яка електроніка, вона може з часом вийти з ладу. Розглянемо основні причини несправностей Плейстейшн та процес їх відновлення.

Причини, через які PlayStation може знадобитися допомога

   • Перегрів: Консоль може перегріватися через забруднення системи охолодження або несправність вентилятора. Ремонт включає чистку системи охолодження, заміну термопасти та, за потреби, заміну вентилятора.

   • Проблеми з жорстким диском: Жорсткий диск консолі може пошкодитися через механічні удари, амортизацію або виробничий брак. Усунення несправностей полягає в заміні пошкодженого жорсткого диска на новий або відновлення існуючого.

   • Зношеність та пошкодження компонентів: Через довготривалу та неправильну експлуатацію PlayStation. Ремонт полягає в заміні застарілих компонентів.

   • Проблеми з оптичним приводом: У разі зносу або механічного пошкодження оптичного приводу можуть виникнути проблеми зі зчитуванням дисків. Робота майстрів зазвичай полягає в заміні оптичного приводу або відновленні існуючого.

   • Несправність живлення: Пошкодження блоку живлення може призвести до відмови консолі включатися або нестабільної роботи. Ремонт полягає в заміні блоку живлення або відновленні існуючого.

   • Проблеми з HDMI-портом PS: У разі механічного пошкодження HDMI-порту можуть виникнути проблеми з підключенням консолі до телевізора. В такому разі слід замінити HDMI-порти.

   • Проблеми з контролерами: Пошкодження кнопок або аналогових стіків контролера може призвести до втрати функціональності або некоректної роботи. Майстрам доведеться замінити пошкоджені компоненти.

   • Проблеми з ПЗ: Несправності програмного забезпечення можуть призвести до зависання, помилок або проблем з завантаженням ігор. Терміново потрібно оновити ПЗ, відновити заводські налаштування або взагалі все замінити.

   • Волога або корозія: Потрапляння вологи на консоль може викликати коротке замикання або корозію компонентів PlayStation, що призводить до збоїв у роботі консолі. Необхідно очистити плату та заміну пошкоджених компонентів.

  Які проблеми з PlayStation зможуть швидко вирішити наші майстри

    • несправність живлення плейстейшн;

    • ремонт джойстиків PlayStation;

    • чистку консоля (заміну термопасти);

    • ремонт приводів жорстокого диску;

    • заміну роз’ємів, зокрема hdmi;

    • усунення несправності дисковода PlayStation;

    • «підчищення»  наслідків перегріву. 

   Топ- 7 причин, чому варто скористатись послугами «Ramservice»

     1. У роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та якісні матеріали для PlayStation, що гарантує довговічність вашої ігрової приставки та забезпечує оптимальну роботу у майбутньому;

     1. Ми цінуємо ваш час та бажання якнайшвидше повернутись до віртуального світу – тому пропонуємо максимально швидкий ремонт;

     1. Надаємо гарантію на всі види ремонту;

     1. Аналізуємо проблеми кожного окремого звернення та пропонуємо оптимальні варіанти ремонту, враховуючи ваші побажання та фінансові можливості;

     1. Наші майстри постійно удосконалюють свої навички, що забезпечує актуальні знання та вміння у сфері ремонту PlayStation;

     1. Проведемо безкоштовну діагностику PlayStation перед ремонтом, що допоможе визначити точну причину несправності та вартість ремонту;

     1. Наш сервісний центр знаходиться у зручному для вас місці – 10 хвилин пішої ходи до центру.

    Ціни на ремонт Playstation в Івано-Франківську

    Ціна залежить від кількох факторів, а саме:

      • яка модель та комплектація саме вашої ігрової приставки  PlayStation (PS4, PS4 Pro, PS5 тощо). Якщо модель нова – ціна на ремонт буде більша через дороговартісність деталей.

      • тип ремонтних робіт – все залежить від виду та складності роботи. Більш складні види ремонту вимагають додаткові матеріали, ресурси та затрату часу, а отже й коштуватимуть дорожче;

      • які запчастини будуть використані під час роботи з PlayStation – ціна залежить від якості, виробника та бренду деталей. Оригінальні комплектуючі коштують дорожче, ніж їх аналоги від менш відомих брендів.

     Загалом, щоб дізнатись скільки буде коштуватиме ремонт саме вашої ігрової приставки PlayStation – вам варто звернутись безпосередньо у сервісний центр за безкоштовною консультацією.

     Вид ремонтуЦіна*
     Заміна роз’єміввід 450 грн
     Ремонт дисководавід 480 грн
     Профілактикавід 450 грн
     Ремонт по живленнівід 600 грн
     Ремонт джойстикавід 400 грн
     *точну ціну на ремонт уточнюйте у менеджера