Ramservice

Ремонт тачпада ноутбука в Івано-Франківську

Тачпад забезпечує нормальну експлуатацію ноутбука. Поломка цієї деталі істотно обмежує функціонал виробу. При зверненні в наш сервісний центр RamService, поломка буде усунена в той же день і замовник отримає повністю працездатний пристрій. При цьому ремонт тачпада (touchpad) в ноутбуці виконується в короткі терміни та з гарантією якості.

Особливості ремонту

Центр пропонує лагодження поломки під ключ. Особливості даної послуги потрібно подати докладніше.

  1. Необхідно з’ясувати причину поломки. Для цього потрібна діагностика, яка виконується фахівцями центру безкоштовно.
  2. За результатами діагностики, приймається рішення про спосіб ремонту. Важливо вказати, що діагностика і ремонт тачпада ноутбука виробляються з використанням сучасного обладнання і оригінальних запчастин. Як правило, для відновлення працездатності потрібно міняти тачпад. Центр гарантує установку оригінальних виробів, отриманих від офіційних представників виробника. Тому, новий тачпад буде відрізнятися великою експлуатаційним ресурсом і зможе прослужити 5 і більше років.
  3. Заміна тачпада на ноутбуці може виконуватися за місцем знаходження замовника. Відповідно, поламану техніку не потрібно нікуди везти, втрачаючи на це час.

Ремонт тачпада в ноутбуці можливий в будь-який день без вихідних або свят. Також передбачено терміновий ремонт ноутбука, коли майстер приступає до ремонту безпосередньо після надходження замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.