Ramservice

Скупка бу ПК на запчастини

Викуп системних блоків на запчастини
Викуп системних блоків на запчастини

Нерідко, системний блок комп’ютера неможливо відремонтувати. Подібне трапляється в зв’язку з сильними механічними пошкодженнями, експлуатаційним зносом. Однак купівля, скупка б / в неробочих комп’ютерів і системних блоків в місті Івано-Франківськ дозволить позбутися від старої техніки з вигодою для себе.

 У чому особливості та переваги послуги?

Компанією здійснюється скупка Б / В системних блоків ПК на запчастини в м. Івано-Франківську за високими цінами. Для кращого розуміння, основні особливості та переваги наданої пропозиції слід вказати більш детально:

  • Викуп Б \ В комп’ютера в Івано-Франківську здійснюється незалежно від стану такої техніки. Ключове значення має наявність деталей, які можуть бути використані в подальшому. Наприклад, для лагодження інших комп’ютерів;
  • Рік випуску також не має принципового значення. Дана обставина впливає тільки на ціни викупленої техніки;
  • Скупка Б / В системних блоків на запчастини пропонується за договірною ціною. Фахівець компанії проводить огляд представленого комп’ютера, запускає його. За результатами огляду пропонується відповідна ціна. При цьому допускається невеликий розумний торг з продавцем;
  • Всі розрахунки з продавцями виробляються безпосередньо на місці в той же день. За запитом продавця кошти можуть бути передані йому готівкою, зараховані на рахунок банківської карти або електронний гаманець.

Крім того, вартість зданої техніки може піти в зарахування оплати ремонту іншого комп’ютера. У будь-якому випадку, буде підібраний оптимальний для продавця варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.