Ramservice

Заміна клавіатури ноутбука в Івано-Франківську

Відгадайте, яка частина ноутбука є найбільш «зношуваною»? А яку частину лептопа ми щедро «обдаровуємо» кавою, крихтами печива? Правильно – клавіатура. Не дивно, що заміна клавіатури ноутбука є чи ненайбільш поширеною послугою у нашому сервісі. Адже саме клава отримує найбільше та найчастіше навантаження – отже й «старіє» швидше.

Наведемо декілька прикладів, коли клавіатура не буде працювати справно:

 • ви втратили понад 10% клавіш – загубили, чи вони просто не працюють;
 • механізми, що проводять струм пошкоджені – від ударів, тріщин тощо і це не підлягає відновленню чи ремонту;
 • ви так добряче «окропили» клавіатуру рідиною – рис, який ви насипете на клаву, вас не врятує;
 • зламався мультиконтролер – привіт ремонт;
 • плати, що проводять струм окислились і потребують негайної заміни, адже може відбутись замикання;
 • коли ви набираєте щось на клавіатурі, то на монітор виводяться зовсім не ті символи, які ви очікуєте.

Як додати собі зайвих клопотів? Спробувати відремонтувати клавіатуру самостійно

Те, що ви вмієте користуватись шуруповертом не означає, що варто намагатись відремонтувати ноутбук самостійно. Навіть, якщо стоїть питання простої заміни клавіатури. Тим паче – це не так просто, як хтось може подумати.

До прикладу, інколи краще клавіатуру замінити повністю, ніж намагатись її відремонтувати – це буде і дешевше, і ефективніше та ще й раціональніше.

Що вже говорити про те, що клуб «домашні умільці» може зробити ще гірше – одразу за клавіатурою знаходиться материнська плата і у більшості випадків між нею та клавіатурою немає нічого, жодної герметики, яка б захистила плату від вологи, пилюки й тощо.

Тому, навіть, маленька крапля води, один невдалий рух – і окрім клавіатури ви ще й додаєте «бонусом” проблеми з усім пристроєм, а це вже додаткові витрати та час.

Причин, чому варто обрати сервісний центр «RAMservice»

Якщо клавіатура вашого ноутбука вийшла з ладу, то є тільки два варіанти як все виправити – ремонт або ж заміна. Все залежатиме від причини та складності несправності – а це вже повинні визначити спеціалісти. Тому ідеальним варіантом буде звернутись до нас – наші спеціалісти швидко та абсолютно безкоштовно проведуть діагностику ноутбука. І вже після цього підберуть правильний варіант ремонту.

До того ж у нас є ще, як мінімум декілька переваг співпраці з нами:

 • ми проконсультуємо та відповімо на всі ваші запитання – ви дізнаєтесь все, що вас буде цікавити про заміну чи ремонт пристрою;
 • ми пропонуємо максимально швидке виконання замовлення – вам не потрібно тижнями чекати результату, або ж взагалі нагадувати про себе (як це буває з недобросовісними майстрами);
 • ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, адже розуміємо, що для справної та надійної роботи – все повинно бути гармонійно та максимально «природньо»;
 • на всі свої роботи ми надаємо гарантію – хоча ми певні, що клавіатура працюватиме відмінно;
 • доволі приваблива ціна – ми адекватно оцінюємо свою роботу.

Варто сказати, що частенько клієнти звертаються до нас за допомогою, коли клавіатура вже взагалі «тримається на чесному слові» і тоді процес відновлення стає довшим та важчим. Тому радимо – не гайте час та не ускладнюйте «життя» свого ноутбука.