Ramservice

Калібрування батареї ноутбука в Івано-Франківську

Калібрування батареї ноутбука - Івано-Франківськ
Калібрування батареї ноутбука - Івано-Франківськ

Щоб акумуляторна батарея ноутбука працювала максимально довго, вона повинна постійно розряджатися від 100% до 0 і заряджатися назад. Але на жаль, в ноутбуці акумулятор працює не в таких ідеальних умовах, і тому батарея періодично потребує калібрування. Також на довговічність акумулятора ноутбука безпосередньо впливає постійний нагрів, що іноді призводить до збоїв в роботі вимірювача заряду батареї.

При наявності таких збоїв вимірювач неправильно відображає ємність акумулятора. Щоб забезпечити батареї ноутбука максимальну довговічність її потрібно регулярно калібрувати.

Правильне калібрування батареї ноутбука проводиться в сервісному центрі, оскільки самостійне калібрування може призвести до виходу з ладу акумулятора. 

Які симптоми говорять про те, що батарея потребує калібрування?

Коли при використанні ноутбука в автономному режимі девайс раптово відключається, це говорить про те, що потрібно звернутися в сервісний центр і перевірити акумуляторну батарею. У більшості випадків система неправильно визначає ємність батареї і відключає живлення. Характерно те, що операційна система жодним чином не попереджає про якісь неполадки. Просто при переході на живлення від акумулятора система пише, що заряду залишилося 30-40%. Дані симптоми явно вказують на те, що прийшов час відкалібрувати батарею ноутбука.

Так само суттєве зниження ємності акумулятора може бути викликано природним зносом комірок, з яких складається батарея. У будь-якому випадку при наявності даних симптомів повинно бути проведене калібрування акумулятора ноутбука, і зробити її потрібно якомога швидше. У більшості випадків калібрування усуває неправильне відображення ємності акумулятора. Але це за умови, якщо калібрування буде проводитися кваліфікованим фахівцем.

Куди звернутися?

«Ramservice» – це сервісний центр, який знаходиться в місті Івано-Франківську. Цей центр займається ремонтом, обслуговуванням і відновленням комп’ютерів будь-якої конфігурації. Також в цьому сервісі може бути виконано недорого калібрування батареї ноутбука – висококваліфікованим фахівцем і в максимально стислі терміни. На всі види послуг після ремонту дається гарантія. Контактну інформацію сервісного центру «Ramservice» можна почерпнути на офіційному сайті.

Також пропонуємо послугу ➜ заміни акумулятора ноутбука. Переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.