Ramservice

Як відремонтувати корпус ноутбука самому?

Різні частини вашого ноутбука піддаються навантаженням, оскільки ви активно використовуєте його. Такі області, як петлі і корпус, піддаються навантаженню найчастіше, і це призводить до розтріскування. В результаті потрібно зробити ремонт корпусу ноутбука, хоча на перший погляд ці тріщини можуть здатися несуттєвими, але необхідно їх усунути, щоб запобігти поширенню і руйнуванню решти корпусу. Особливо важливо зробити ремонт петель ноутбука, відразу, після того як ви помітите невеликі пошкодження, інакше кришка може відірватися повністю.

Як полагодити тріснуту кришку ноутбука

Спочатку потрібно очистити всі тріщини за допомогою балона зі стисненим повітрям. Важливо повністю очистити тріщини, інакше ремонт буде ненадійним. Якщо поверхні області з тріщинами покриті пилом, то будь-який клей, буде змішуватися з пилом, а не з самою поверхнею. Потім потрібно оцінити тип, і ступінь пошкодження і зробити ремонт кришки ноутбука з використанням необхідних матеріалів та інструментів.

Невеликі тріщини

Хороший клей повинен впоратися з цією проблемою. Все, що вам потрібно зробити, це притиснути краї пластика якомога ближче, а потім заповнити тріщину клеєм. Правда в домашніх умовах без спеціальних інструментів і обладнання зробити це буде складно.

Але якщо ви все-таки зважилися, докладайте тиск протягом приблизно 2 хвилин, перш ніж переконатися, що клей висох, і продовжити використовувати ноутбук. Будьте обережні, може знадобитися відновлення корпусу ноутбука цілком, якщо ви пошкодите його ще більше.

Великі тріщини

У цьому випадку потрібен спеціальний паяльник, з плоским наконечником. Після того, як він повністю нагріється, необхідно акуратно розплавити пластмасу з обох сторін, а потім стиснути їх разом. Але в домашніх умовах не розраховуйте на гарний ледь помітний результат. Будьте обережні, щоб не пошкодити будь-які навколишні предмети або інше обладнання ноутбука. Без достатнього досвіду це зробити складно, краще не ризикувати і довіритися професіоналам.

Дуже великі тріщини

Ви можете слідувати тією ж процедурою, що і для великих тріщин, але ще знадобиться додатковий шматочок пластика, в якості наповнювача. Матеріал наповнювача допоможе закрити отвір так, щоб дві сторони з’єдналися один з одним.

Як ви вже зрозуміли зробити все це самостійно без досвіду і спеціальних інструментів, вкрай проблематично. До того ж можна ще більше зашкодити ваш ноутбук. Так що краще звернутися до професіоналів, які мають відповідне обладнання і досвід.