Ramservice

Ремонт ноутбуків в Івано-Франківську

Поломка ноутбука може стати трагедією для його користувача. В результаті несправностей втрачається важлива інформація, порушується звичний спосіб життя. Складність конструкції сучасних ноутбуків ускладнює самостійно виявити причину. Довірте зробити це професіоналу. Тому в разі проблем з комп’ютером варто звернутися в сервісний центр, який проведе терміновий ремонт ноутбуків швидко і якісно.

Несправність пристрою буде легко усунена у два етапи: якісна діагностика і ремонт техніки. Спеціаліст проведе зовнішній огляд комп’ютера, апаратна і програмна діагностика виявить зіпсовані деталі та порушення роботи програмного забезпечення. В результаті всіх видів перевірок визначиться причина поломки. Кваліфіковані майстри зроблять вам резервну копію персональних даних з жорсткого диска, в разі його поломки. Далі майстер виконає професійний ремонт, надасть комп’ютерну допомогу. Необхідні запчастини ви можете купити в нашому магазині. Чекати запчастин не доведеться: у нас найбільше сховище оригінальних деталей для різних моделей комп’ютера, на які дається гарантія.

Прийом техніки в ремонт

Вам видається документи про прийом пристрою на ремонт сервісним центром. Ми серйозно підходимо до діагностики і ремонту техніки.

Діагностика

На основі результатів діагностики визначається терміни і вартість ремонту. Діагностика безкоштовна, якщо ви ремонтуєте пристрій у нашому СЦ.

Виконання ремонту

На кожному етапі ми будемо узгоджувати з Вами наступні дії і надавати рекомендації для отримання найкращого результату в ремонті пристрою.

Видача техніки + документи

Після якісного і надійного ремонту ми сповістимо про це у зручний для Вас спосіб. Видача документів (чек, гарантійний талон).

Компанія Ramservice надає всі види послуг по ремонту ноутбуків:

Високодосвідчені інженери володіють необхідними навичками, а так само постійно вдосконалюють їх рівень. У нашому сервісі величезний асортимент запчастин для ноутбуків, актуальне обладнання, новітні технології. Ремонт моделей Asus, Lenovo, HP, Dell та інших здійснюється високоякісно і гарантовано швидко.

Мінімальний термін ремонту 40 хвилин. Надаємо гарантію від 1 року.

Бренди, з якими ми працюємо

Наш досвід у сфері ремонту техніки

0
Років на ринку
0 К+
Задоволених клієнтів
0 +
Зремонтованих пристроїв

Замовити ремонт ноутбука

Оформіть заявку та наш менеджер в найкоротші терміни перетелефонує вам.