Ramservice

Про нас

Ramservice - Івано-Франківськ

Компанія Ramservice вже понад 15 років успішно займається ремонтом техніки. За цей час ми накопичили достатній досвід і на сьогоднішній день ми виконуємо ремонти максимального рівня складності. В нашому арсеналі професійне обладнання та надійна злагоджена команда фахівців з досвідом. Ми виконуємо якісний ремонт ноутбуків та ПК та надаємо гарантію.

Ми дуже серйозно підійшли до питання організації виробничих потужностей: професійне обладнання для ремонту та тестування, професійний комплекс для відновлення інформації, найбільший в Україні склад запчастин до ноутбуків, великий штат висококваліфікованих майстрів, власний відділ логістики та регіональні представництва.

Для оптових покупців та дилерів ми можемо запропонувати максимально можливі, гнучкі знижки на запчастини для ноутбуків. Для дилерів ціни формуються індивідуально, можливе відтермінування оплати, та багато інших переваг. Регулярні надходження та перевірена якість - запорука стабільної та взаємовигідної співпраці.

Ремонт ноутбуків та компютерів

Ramservice – сервісний центр з великим досвідом роботи, вже більше 15 років працює в сфері ремонту та технічного обслуговування починаючи від ноутбуків та смартфонів закінчуючи трубками. За цей час ми накопичили достатній досвід і на сьогоднішній день ми виконуємо ремонти максимального рівня складності. Діагностика у нашому сервісному центрі безкоштовна, за умови що ремонт буде виконуватись у нас.

 

Наші переваги:

  • Висока швидкість і якість ремонту за рахунок високої кваліфікації і досвіду інженерів компанії;
  • Гарантія на всі виконані роботи та встановлені запчастини;
  • Високий рівень сервісу за рахунок впровадження сучасних форм організації праці та автоматизації бізнес-процесів;
  • Використання якісних оригінальних запчастин привезених з Європи, оскільки ми є одним з найпотужнішим постачальником запчастин для ноутбуків;
  • Готовність роботи з проблемними несправностями, які не змогли виправити в інших сервісних центрах, за рахунок величезного досвіду, професійної майстерності, здатності застосувати нестандартний підхід, і щирого бажання допомогти клієнту.

Виробничі потужності СЦ Ramservice

Ми дуже серйозно підійшли до питання організації виробничих потужностей, парку контрольно-вимірювального обладнання та організації складу запасних частин. У нас організований власний логістичний підрозділ, який організовує відправки та отримання ноутбуків на ремонт, від клієнтів, які знаходяться у інших містах, а також даний підрозділ здійснює доставку запасних частин. Ми постійно збільшуємо регіональну присутність. На сьогоднішній день у нас відкриті представництва багатьох містах України, та кількість представництв постійно росте.

Наші переваги:

  • Професійне обладнання для ремонту, інфрачервона паяльна станція «Термопро 650» для BGA пайки мікросхем, професійні паяльні станції для SMD пайки, професійні осцилографи та програматори, лабораторні блоки живлення, комплекс для відновлення даних з жорстких дисків «PC-3000»;
  • Великий штат висококваліфікованих майстрів, професіоналів з ремонту ноутбуків та комп`ютерів;
  • Логістичний підрозділ та регіональні представництва, що здійснюють оперативну відправку запчастин, або прийомку та видачу зремонтованих ноутбуків;

Партнерська програма

Партнерская програма Ramservice - Ивано-Франковск

Наша компанія запрошує до співпраці сервісні центри, та регіональних дилерів на найвигідніших умовах.

Для оптових покупців та дилерів ми можемо запропонувати максимально можливі, гнучкі знижки на запчастини для ноутбуків. Оптові покупці отримують 15% знижки на всі запчастини, дилери отримують приблизно 30% знижки, можливість замовлення запчастин, та відтермінування оплати.

Реєстрація дилера на нашому сайті дозволить вам формувати замовлення запчастин, дізнаватись про заплановані поставки товарів, дізнаватись про акції які планується реалізувати. Ціни для дилерів формуються від цін фактичного приходу, які в більшості випадків менше ніж в базі.