Ramservice

Ремонт телефонів в Івано-Франківську

Привіт, ми команда Ramservice. Наші майстри спеціалізується на ремонті цифрової техніки, зокрема ремонті мобільних телефонів в Івано-Франківську. Якщо у вас вийшов з ладу дисплей, чи, можливо, швидко сідає телефон, або ж зовсім не заряджається, або ж вас не чують через несправний мікрофон, приходьте до нас у сервісний цент на вулиці Вовчинецька, 28 у місті Івано-Франківськ. Майстри нашого центру зроблять діагностику вашого пристрою та якісно усунуть неполадки у вашому мобільному пристрої у найкоротші терміни.

Прийом техніки в ремонт

Вам видається документи про прийом пристрою на ремонт сервісним центром. Ми серйозно підходимо до діагностики і ремонту техніки.

Діагностика

На основі результатів діагностики визначається терміни і вартість ремонту. Діагностика безкоштовна, якщо ви ремонтуєте пристрій у нашому СЦ.

Виконання ремонту

На кожному етапі ми будемо узгоджувати з Вами наступні дії і надавати рекомендації для отримання найкращого результату в ремонті пристрою.

Видача техніки та документів

Після якісного і надійного ремонту ми сповістимо Вас, коли можна забрати свій пристрій. Видаємо чек та гарантійний талон.

Телефони яких брендів ми ремонтуємо?

Ramservice один з перший сервісів по ремонту смартфонів в Івано-Франківську.

Ми понад 15 років на ринку та більше ніж 12000 тисяч задоволених клієнтів. В нашому сервісному центрі ремонтуються смартфони всіх відомих брендів, а також китайські репліки.

Основні види ремонту в нашому сервісному центрі

  1. Заміна екрану, тачскріну, скла.
  2. Заміна батареї телефону.
  3. Ремонт і заміна в разі потреби роз’ємів.
  4. Діагностика та заміна контролера живлення.
  5. Прошивка або заміна плати керування і системної плати.

Перед проведенням ремонту проводиться діагностика пристрою. У сервісному центрі є все необхідне обладнання. В нас працюють фахівці з великим досвідом роботи.  Завдяки багаторічній співпраці, з постачальниками були налагоджені партнерські відносини. Це дозволило знизити вартість робіт і запчастин до мінімально можливого рівня. Перед проведенням ремонтних робіт їх вартість узгоджується з замовником послуг. Постійні клієнти можуть розраховувати на гнучку систему знижок. 

Наш досвід у сфері ремонту техніки

0
Років на ринку
0 К+
Задоволених клієнтів
0 +
Зремонтованих пристроїв

Замовити ремонт вашого телефону

Оформіть заявку та наш менеджер в найкоротші терміни перетелефонує вам