Ramservice

Заміна сенсорного екрану телефона в Івано-Франківську

Мережа сервісних центрів «RAMservice» надає послуги по заміні екранів, сенсорних панелей, або дисплейного модуля в зборі в мобільних телефонах і смартфонах Apple (iPhone), Xiaomi, Samsung, HYAWEI, та інших брендів, зокрема і китайських.

Дисплей — це одна з найбільш вразливих до механічних пошкоджень частина мобільного пристрою, також розбитий екран не вважається гарантійним випадком для ремонту. Заміна дисплея в пристроях — це доволі кропіткий процес внаслідок цін на оригінальні запчастини.

Зазвичай майже у всіх сучасних смартфонах присутня сенсорна панель та дисплей. При виробництві вони проклеєні на базі безповітряної технології та встановлюються в телефон модульним чином. Таким чином, користувач отримує свій дисплей з хорошими кутами огляду, з відмінною гаммою кольорів та іншими характеристиками.

Розповсюджені причини, за якими вимагається заміна екрана пристрою

  • Програмний збій негативно впливає на роботоспроможність екрану телефону.
  • Безпека контрольного контролера на системній платі. У результаті цього на екрані появляється однотонний колір (частіше всього синій і білий). Також може приходити мерехтіння або відсутності зображення на екрані смартфона.
  • Збій функціональності шлейфа екрана. З-за цього відбувається сильне спотворення зображення на телефоні.
  • Погана видимість зображення, тьмяність. Це все наслідки несправної підсвітки дисплея смартфона.

Де і як виконати професійний ремонт екрана телефону в Івано-Франківську?

Необхідно пам’ятати про те, що самостійна заміна екрана телефону може тільки погіршити його стан. Найкраще довірити ремонт свого улюбленого пристрою професійному сервісному центру RAMservice, який поверне 100% роботоздатність вашого телефону.

Завдяки подразній діагностиці екрана смартфона, наші майстри визначать, чи потрібна повна заміна дисплейного модуля, або тільки т.к. Використання сучасних інструментів гарантує якісний і надійний результат заміни екрану смартфона. По завершенню ремонту, ваш телефон стикується на справжню функціональність і готується до видачі. Процедура заміни дисплея смартфона залежить від ступеня і тяжкості пошкоджень. У середньому ремонт займає від 15 до 40 хвилин.

Скільки коштує поміняти екран в телефоні?


Залишити заявку на ремонт