Ramservice

Заміна динаміків ноутбука в Івано-Франківську

Ви помічаєте зайві звуки, які видають динаміки вашого ноутбука? Тепер прослуховування музики перетворюється у гру «Відгадай мелодію»? Окрім фільму вам доводиться прослуховувати «потріскування»? «Вітаємо» – ваш ноутбук «втрачає слух». І тепер заміна динаміка ноутбука ближче, ніж ви думаєте.

Існує декілька причин, чому динамік на вашому ноутбуці «замовк»

  • раптово та без причин зник звук – це може трапитись як під час роботи, так і після вмикання чи перезавантаження гаджета. Це може означати банальний збій у роботі системи – злетів драйвер на звуковій карті і тоді потрібно просто його перевстановити.  Можна це зробити самостійно – за умови, що ви добре розумієтесь у техніці. Але не варто ризикувати, якщо ви й уявлення не маєте що це і плануєте «ремонт» динаміків за допомогою інструкції з інтернету.
  • динаміки почали хрипіти як старий дід під час застуди – це явна ознака несправності. І тут не обійтись без заміни або реморту динаміків. А для цього потрібно розбирати корпус ноутбука, випаяти динамік та замінити його. А всі ці маніпуляції може зробити тільки професіонал – жодної самодіяльності чи допомоги сусіда, який має у гаражі паяльник. Тому, що після того, як ви самостійно розберете все – не факт, що буде що збирати взагалі й тоді наші майстри не зможуть виправити це;
  • ви щедро «напоїли» ноутбук великою кількістю рідини. А тут, окрім динаміків, ще й постраждає клавіатура та безліч інших деталей. Так от, після того, як рідина потрапила на сам динамік – вважайте, що він вже з вами попрощався назавжди. Тут тільки заміна на новенький динамік і без варіантів. Підібрати правильну модель динаміка, правильно його встановити зможуть тільки професійні майстри – саме такі працюють у нашому сервісі.

«RAMservice» подарує «слух» вашому ноутбуку

За довгі роки роботи на ринку нашому сервісу вдалось отримати репутацію надійного та компетентного партнера для наших клієнтів, який швидко впорається з різноманітними несправностями. 

Заміна або ж ремонт динаміків на ноутбуці доволі непростий процес, який потребує навиків, вмінь та знань, які є у працівників сервісного центру «RAMservice». А все тому, що це настільки часта проблема з якою до нас звертаються, що ми вже встигли «набити руку» на ремонті – й робимо це перфектно.

У нас є все для роботи – спеціальні інструменти та обладнання для того, щоб розібрати ноутбук і, при цьому, не пошкодити інші компоненти пристрою та їх правильне фуункціонування. 

Ремонт динаміків у нашому сервісі проводять швидко, якісно та з гарантією від майстра «RAMserice». Будьте певні – ви отримаєте відмінний результат за адекватну ціну. Тим паче вартість буде залежати від рівня та складності несправностей.

Після всіх маніпуляцій наш майстер продемонструє вам як працюють  динаміки та детально розповість про всі роботи, які було проведено. 

Подумайте самі, якщо причиною несправності динаміків є потрапляння пилюки чи вологи – можуть постраждати й інші деталі лептопу, а це вже додаткові витрати часу та грошей. А воно вам треба? не варто ризикувати своїм ноутбуком – довіряйте тільки професіоналам, які зможуть продовжити термін експлуатації вашого дивайса ще на роки. Адже правильна діагностика та грамотний ремонт – гарантія довгої та продуктивної роботи будь-якого пристрою.