Ramservice

Купимо поломаний ноутбук

Викуп ноутбуків в Івано-Франківську

Викуп ноутбуків в Івано-Франківську

Хочете вигідно продати ноутбук?

У нас ви отримаєте гроші на місці, зразу після діагностики (5-10 хвилин). Не потрібно давати оголошення та чекати покупця чи шукати його по знайомих, питати “Кому потрібен” і “Хто може купити мій вживаний ноутбук”! Набагато простіше і надійніше продати його нам, а якщо він не працює, ми купимо його на запчастини.

Причини продажу ноутбука:

 1. Ви вирішили придбати новий ноутбук, оскільки старий «гальмує» й не відповідає вашим потребам.
 2. Лептоп зламався, а вартість ремонту настільки велика, що Ви зможете купити за цю суму більш модернізований варіант гаджету.
 3. Вам терміново знадобилися гроші й треба продати ноутбук.

Можливо, ваша ситуація зовсім інша, проте й про продаж гаджета ви замислюєтеся. Отже, потрібно визначитися з можливостями, які пропонує ринок вживаних речей.

Вживані ноутбуки: куди піти, щоб вигідно здати свій пристрій?

Якщо ви вирішили продати свій ноутбук, зробити це можна трьома способами.

 1. Можливо ви вже знайшли покупця серед своїх знайомих, друзів або родичів. Це найпростіший шлях позбутися колись такого необхідного й улюбленого пристрою.
 2. Ви можете подати приватне оголошення в газеті або мережі Інтернет про продаж своєї техніки. Такий варіант теж вельми зручний, але у нього є істотний недолік — невпевненість у надійності покупця й невизначені строки продажу.
 3. Ви звертаєтеся в нашу компанію, до професіоналів, де після ретельного огляду ми заберемо ваш ноутбук за певну плату. Останній спосіб кращий, оскільки ваш пристрій оцінить фахівець і запропонує за нього адекватну ціну.

Звернувшись в наш сервісний центр RamService, Ви отримаєте наступні переваги:

 • вигідні ціни на викуп;
 • економія часу;
 • гарантія угоди;
 • зручні умови;
 • можливість продати ноутбук на запчастини.

Ми зацікавлені в придбанні вашого ноутбука й готові запропонувати хорошу ціну за нього. Також ми цінуємо час наших клієнтів, тому відразу після діагностики можете отримати кошти, не гаючи свого часу. Більш того, ми викупляємо машини в будь-якому стані, навіть якщо вони не включаються і не виявляють ознак життя.

Ми працюємо в Івано-Франківську й Києві. З нами також можна працювати дистанційно — Ви можете вислати нам ноутбук поштою з будь-якої точки України!

Як продати нам вживаний ноутбук?

Викуп ноутбуків на запчастини в Україні

Отже, ви прийняли мудре і правильне рішення звернутися до нас. Для початку зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами +38 (067) 18-33-724, +38 (099) 67-31-813 (через вайбер) або заповнивши зворотню форму зв’язку. Слід пам’ятати, що в кожного товару є свої характеристики, які слід враховувати під час здійснення угоди. Тому під час бесіди чи переписки з нашим фахівцем вкажіть наступну інформацію:

 1. Бренд й модель виробника ноутбука.
 2. Тип і частоту процесора.
 3. Обсяг оперативної пам’яті.
 4. Обсяг жорсткого диска.
 5. Тип та найменування відеокарти.
 6. Зовнішній вигляд ноутбука.
 7. Наявність несправностей.

Знання цих відомостей необхідне для визначення ціни Вашого ноутбука.

Ми викупляємо ноутбуки, що були у використанні: Apple, Acer, Asus, Dell HP, Lenovo MSI Samsung і т.д.

Всі клієнти, які продають нам вживані ноутбуки, можуть розраховувати на якісне обслуговування і здійснення угоди на вигідних умовах.

Ми швидко оцінимо ноутбук і допоможемо вирішити Ваші фінансові проблеми!