Ramservice

Модернізація ноутбука в Івано-Франківську

Модернізація ноутбука

Модернізація ноутбука в Івано-Франківську

Ноутбук, через певний час користування застаріває, а на ринку з’являються пристрої з кращими характеристиками. Купувати новий – витратно, ціни чималі. Наш сервіс пропонує альтернативу. Пропонується послуга – модернізація ноутбука з гарантією в м. Івано-Франківську. Її обсяг і якість залежить безпосередньо від моделі і технічних характеристик пристрою. Досвідчений користувач більшість операцій може виконати самостійно. Однак якісна модернізація ноутбука повинна виконуватися фахівцем.

Що можна поміняти в ноутбуках?

Найпоширеніші апгрейди в наші дні в ноутбуках – це ОЗП і накопичувачі пам’яті. Останнє – дуже важлива деталь в комп’ютерних машинах, тому багато користувачів схиляються до зміни твердотільних накопичувачів на значно краще рішення – заміна жорсткого диска HDD на SSD. Те ж саме стосується ОЗП, якщо 4GB – стандартна загальна сума пам’яті, доступна для ОС Windows і додатків, то збільшення обсягу оперативної пам’яті до 8GB або навіть 16GB може дійсно підвищити продуктивність і багатозадачність Вашого ноутбука.

На деяких ноутбуках можливо оновлення Центрального і графічного процесорів, але це буде набагато складніше. При самостійній заміні, Вам потрібно буде додатково переконатися в покупці сумісних компонентів, які підійдуть саме вашому ноутбуку і будуть підтримуватися його BIOS. Різні процесори генерують різну кількість тепла, тому нові компоненти можуть генерувати занадто багато тепла для вентиляторів і систем охолодження, які поставляються разом з ноутбуком. Апгрейд ноутбука, відеокарта якого застаріла, також можливий, але в цьому питанні також заховано безліч підводних каменів, пов’язаних з теплопровідністю і сумісністю. Це все проблеми, які потрібно враховувати обов’язково.

Саме тому модернізація і апгрейд ноутбука – це процес, який краще довірити фахівцям своєї справи. Професійні майстри сервісу Ramservice готові вирішити Вашу проблему якісно і досконально.


Популярні запитання про модернізацію ноутбуків?Що я можу покращити у ноутбуці?


Відповідь залежить від виробника та моделі ноутбука, або портативного комп’ютера. Однак більшість ноутбуків та інших портативних комп’ютерів надають користувачеві можливість легко оновити оперативну пам’ять, жорсткий диск, батарею. Також іноді існує можливість заміни процесора більш потужним.


Чи можу я оновити оперативну пам’ять у ноутбуці?


Майже в кожному ноутбуці є можливість користувачеві покращити оперативну пам’ять (RAM). Найчастіше для цього потрібно відкрити відсік в нижній частині ноутбука і додати або замінити модулі оперативної пам’яті. Якщо така модернізація не передбачена виробником – потрібно буде розібрати корпус ноутбука, щоб виконати заміну оперативної пам’яті. Також необхідно врахувати, що існують різні типи модулів пам’яті, тому потрібно вибирати такі, які підтримуються вашим ноутбуком. Якщо встановлюється кілька модулів пам’яті, рекомендуємо встановлювати однакові модулі.


Чи можу я оновити процесор у моєму ноутбуці?


У деяких ноутбуках існує можливість встановити потужніший процесор. Ця модернізація може вимагати оновлення BIOS та модернізації системи охолодження. Якщо вам цікаво, чи існує можливість покращення процесора вашого ноутбука – вам необхідно звернутися до сервісного центру.


Чи можу я оновити жорсткий диск ноутбука?


Більшість виробників ноутбуків надають можливість замінити жорсткий диск на жорсткий диск більшого об’єму або з більшою швидкістю обертання дисків або перейти з традиційного жорсткого диска на жорсткий диск SSD. Як правило, у нижній частині, або на боці ноутбука є відсік, через який можна отримати доступ до жорсткого диска.

Якщо потрібно збільшити обсяг жорсткого диска – можна розглянути альтернативний варіант, ви можете купити зовнішній жорсткий диск. Необхідно враховувати, що на жорсткому диску може зберігатися системна інформація, яка необхідна для роботи ноутбука, або відновлення операційної системи.


Чи можу я оновити відеокарту в моєму ноутбуці?


Існують ноутбуки, в яких можна встановити або оновити відеокарту, або графічний прискорювач ноутбука. Якщо ви не впевнені, зверніться до сервісного центру для отримання консультації. Ця модернізація може вимагати оновлення BIOS або заміни системи охолодження.


Чи можу я оновити периферійні пристрої, такі як модем або мережну картку?


У більшості випадків можна встановити зовнішній пристрій, приєднавши його до USB або PCMCIA роз’єму. Якщо ж потрібна заміна модуля всередині ноутбука – краще звернутися до сервісного центру. У яких випадках виникає така потреба? Наприклад, коли ноутбук привезено з іншої країни, де є інші стандарти. Наприклад, у більшості європейських країн дозволено два додаткові канали Wi-Fi, які заборонені в США та Японії. Заміна таких модулів, як правило, потрібна розбирання ноутбука, також може знадобитися оновлення BIOS.


Чи можу я оновити екран ноутбука?


Збільшення розміру екрану неможливе. Але можна замінити LCD матрицю на LED, у яких краще яскравість та контраст зображення. Також у LED матриці підсвічування виконане на світлодіодах, які витрачають на 40% менше електроенергії, збільшуючи час роботи ноутбука від батареї, таке підсвічування не містить ртуть.Скупка б/у ноутбуків Apple

Викуп БУ ноутбуків Apple в Івано-Франківську

Скупка б/у ноутбуків Apple

Чи знаєте ви, що стару техніку можна дуже вигідно продати? Не поспішайте викидати свій ноутбук, нехай навіть неробочий. Ми здійснюємо викуп бу ноутбуків Apple на запчастини, а також з метою їх модернізації для подальшої реалізації. Тому, якщо ваш комп’ютер зламався, або ви просто плануєте придбати собі іншу модель, продайте ту, яка у вас є. Ми готові оцінити вашу техніку і запропонувати за неї реальні гроші!

Які ноутбуки ми купуємо?

Нас цікавлять всі оригінальні гаджети даної марки. В першу чергу проводиться викуп бу ноутбуків Apple:

 • неробочих або які частково функціонують;
 • справних, з косметичними дефектами;
 • повністю справних, що були у вжитку.

Щоб продати свій ноутбук, потрібно показати його нашим майстрам. Вони оперативно оцінять його стан і запропонують адекватну суму. У разі вашої згоди на продаж, свої гроші ви отримаєте відразу.

Переваги роботи з нами

Постійна скупка бу ноутбуків Apple Macbook є одним з головних напрямків у нашій діяльності. Одні пристрої ми розбираємо на запчастини і комплектуючі, використовуючи їх в подальшому, інші модернізуємо, обслуговуємо, тестуємо і реалізуємо як вживану техніку.

Для вас вигода роботи з нами очевидна. Ми пропонуємо:

 • хороші ціни на справжні ноутбуки;
 • швидку оплату;
 • професійне обслуговування;
 • приємні бонуси для постійних клієнтів.

Будемо раді вашому візиту в наш сервісний центр. Впевнені, ви залишитеся задоволені своїм рішенням звернутися саме до нас!

Скупка планшетів в Івано-Франківську

Скупка (викуп) планшетів в Україні

Скупка планшетів в Івано-Франківську
Безліч людей не може уявити своє життя без планшета. Багатьом з нас він замінив комп’ютер. Однак всі ми розуміємо, що з кожним роком на ринку з’являються все більше нових моделей, і наш старий планшет слід замінити на інший. Сьогодні така послуга, як скупка планшетів в Україні, користується значним попитом. Наша компанія пропонує її за вигідними і високими цінами. Чому варто розглянути дану пропозицію? Багато наших клієнтів раніше замислювалися, де і як продати свій планшет, отримавши за нього хороші гроші. Спочатку кожен замислюється над питанням: «Чому не продати самому?» Відповідь проста: ви втратите багато часу і можете в кінцевому результаті не отримати бажану суму грошей. Саме тому скупка (викуп) планшетів в Україні сьогодні вкрай затребувана послуга. Основними перевагами нашої компанії є:
 1. Зручний і швидкий сервіс. Вам не доведеться чекати тижнями, щоб знайти покупця і отримати гроші.
 2. Здійснюється викуп і скупка планшетів будь-якої моделі і марки.
 3. Можливі варіанти продажі пристрою в несправному стані на запчастини або подальший ремонт.
 4. Не важливо наявність аксесуарів: зарядного пристрою, навушників або чохла.
 5. Кожна оцінка зрозуміла і ясна, наша ціна за планшет буде обгрунтована.
Ми гарантуємо вам організовану і швидку роботу по оцінці планшета. Ви отримати гроші в той же день, не витративши зайвого часу і нервів. Будь-які питання, що цікавлять вас, ви завжди можете задати нам, зателефонувавши за вказаними номерами або написавши на нашу пошту.
Скупка мобільних-телефонів в Івано-Франківську

Скупка мобільних телефонів в Україні – особливості, кому продати вигідно

Скупка мобільних-телефонів в Івано-Франківську
Мобільні телефони є досить ліквідним товаром, оскільки їх завжди можна продати. Скупка мобільних телефонів дозволяє швидко отримати гроші за пристрій і вирішити поточні фінансові труднощі. Викуп і скупка мобільних телефонів пропонуються компанією за вигідними високими цінами. У чому переваги пропозиції Скупка мобільних телефонів в Україні є затребуваною послугою. Основні переваги пропозиції компанії слід розглянути докладніше:
 • Продавці можуть здати пристрій будь-якої марки або моделі. При цьому рік випуску не має принципового значення. Дані обставини мають значення тільки при визначенні вартості товару;
 • Викуп можливий для телефонів, які знаходяться в несправному стані. Відповідно, в залежності від характеру поломки буде змінюватися ціна за товар. Єдиною умовою є наявність придатних до подальшої експлуатації деталей;
 • Скупка мобільних телефонів в Україні дозволена без документів на пристрій, так як вони можуть бути загублені. Тому, від продавця потрібно лише його особистий паспорт;
 • Продати телефон можна при відсутності зарядного пристрою, а також навушників або інших аксесуарів.
Вартість пропонованого продавцем товару розраховується виходячи з поточної ринкової ціни. Відповідно, продавець отримує справедливу ціну. При цьому всі розрахунки проводяться на місці безпосередньо при передачі телефону. Завдяки правильній організації роботи, всі операції по оцінці техніки і передачі грошей, займають не більше кількох хвилин.
Відновлення даних з HDD в Івано-Франківську

Відновлення даних з жорсткого диску HDD в м.Івано-Франківську

Відновлення даних з HDD в Івано-Франківську

В спеціалізованому сервісному центрі RAMservice, завдяки високій кваліфікації співробітників та використанню передових технологій, всі роботи по відновленню даних з жорстокого диску (HDD) здійснюється швидко і якісно, причому навіть для самих старих моделей. Можливо відновлення даних навіть в тому випадку, якщо диск був істотно пошкоджений. Сервісний центр здійснює повний спектр робіт, гарантується висока якість обслуговування.

У яких випадках можливе відновлення даних

 • якщо ви раптом, зовсім випадково, відправили всі свої дані та файли у «смітник» і при цьому встигли ще й очистити корзину;
 • після механічних пошкоджень комп’ютера чи жорсткого диску – ніхто не застрахований від неприємностей;
 • ви так захопились «чисткою» ноутбука, що аж відформатували розділ чи цілий диск;
 • ви встановили операційну систему не на той розділ;
 • файлова система «попрощалась» з вами через пошкодження;
 • блок магнітної головки зазнав пошкоджень;
 • двигун диска «застряг» і не піддається впливу;
 • ваш ПК «зловив» серйозний вірус;
 • ненавмисна ініціалізація відеореєстратора;
 • службова інформація HDD зазнала пошкоджень, або ж не може проводити трансляцію;
 • таблиця розділів зруйнована;
 • контролери HDD та електроніка відмовляються працювати;
 • у вашого комп’ютера наявні Bad сектори HDD;
 • ви забули пароль жорсткого диска і вам потрібна допомога;
 • при шифруванні розділів жорсткого диску VeraCrypt/ Bitlocker.

У будь-якому випадку вам не варто перейматись – ми швидко та якісно відновимо втрачене, адже на нашому складі завжди є диски-донори для вашого комп’ютера.

Які програми для відновлення інформації на жорсткому диску ми використовуємо? 

У своїй роботі, при відновленні даних на жорсткому диску, ми користуємось перевіреним та надійним програмним комплексом PC-3000 UDMA. Адже саме він має відмінні характеристики:

 1. Вправно працює з різноманітними накопичувачами\носіями з інтерфейсом підключення:
  • SSHD (Solid State Hybrid Drive);
  • IDE;
  • ATA;
  • eSATA;
  • USB HDD;
  • ZIF від нетбуків, ноутбуків, комп’ютерів;
  • SATA;
  • USB;
  • SAS;
  • форм-фактор HDD 3.5″, 2.5″, 1.8″, 1.0″;
  • переносних/ зовнішніх дисків і RAID масивів і мережевих сховищ NAS, Q-NAP, JBOD / Spanned, DVHD.

2. З легкістю підтримує файлові системи, які є найбільш поширені:

  • EXT2/3/4;
  • HFS+;
  • exFAT;
  • WFS0.4;
  • NTFS;
  • UFS1/2;
  • VMFS;
  • APFS;
  • ReiserFS;
  • FAT;
  • DHFS4.1;
  • XFS;
  • образи віртуальних машин VHD, MDK (VMWare), VHDX, DMG, VMDK.

До того ж, комплекс підтримує свою роботу з різними, за обсягом, вінчестерами – від 500МБ до 6 Тб. 

Що вже говорити про те, що PC-3000 UDMA впорається на всі 100% при роботі з продукцієї від: 

 • Samsung;
 • Quantum;
 • TOSHIBA;
 • IBM;
 • Seagate;
 • Maxtor;
 • Fujitsu;
 • HITACHI;
 • WD;
 • та інші.

А ще програмний комплекс допомагає пропрацювати десктопи та диски з ноутбуків (2,5 дюйми).

Головні «козирі» PC-3000 UDMA

 • можливість відключити одну з головок;
 • вміння адаптувати плату електроніки від «донора»;
 • швидке прочитання та запис вмісту ПЗУ диска;
 • відображення для перегляду таблиць прихованих BAD блоків та дефектів;
 • функція перегляду ти скидання пароля на жорсткому диску;
 • проведення діагностики вінчестера;
 • вплив на зміну конфігурації таблиць головок;
 • швидка загрузка програм для доступу до LRD;
 • скидання SMART накопичувача та логова;
 • встановлення та перевірка робочої області жорсткого диска;
 • можливість перечитки транслятора, коли пішов збій роботи. 

Скільки коштує відновити дані з жорсткого диску (HDD) в RamService?

Ціна на послугу по відновленню даних залежить від причини втрати інформації та складності її відновлення. А для цього ми проведемо швидку діагностику гаджета безкоштовно і повідомимо вам вартість.

Також існують інші фактори, що впливають на ціну. Ось декілька з них:

 • якщо нам доведеться відновлювати втрачену інформацію після того, як хтось вже встиг «попрацювати» з диском і це було невдало;
 • або ж для відновлення пошкодженого диску потрібно більше 2-х донорів;
 • терміновість чи робота у святкові та вихідні дні;
 • і головне – яка модель диска. Адже це може бути WD Palmer, Seagate Rosewood тощо.

Наш сервіс по відновленню інформації з жорсткого диска гарантує якісне обслуговування замовників, роботи проводяться на найсучаснішому обладнанні.

Заміна SMD-компонентів в Івано-Франківську

Заміна SMD компонентів

Заміна SMD-компонентів в Івано-Франківську

Якщо Ваш пристрій раптом почав видавати збої, швидше за все виною цієї проблеми з процесором пристрою, а саме, з його “серцем”, платою. При необхідності ремонту плати замінюють припаяні на ній smd (смд) компоненти, що з’єднуються між собою спеціальними надрукованими доріжками на самій платі.

Такий ремонт може бути необхідний при:

 • проблемі роботи плати в цілому;
 • порушеннях роботи або виходу з ладу одного з елементів;
 • механічні пошкодження, перегорання або розкол чіпів;
 • окисленні з’єднань, порушення цілісності місць припайки елементів;
 • необхідність заміни робочих компонентів на елементи з іншими показниками для поліпшення ефективності роботи.

Це дуже відповідальний процес, що вимагає певних знань і навичок і ювелірної точності. Кожен виробник технічних девайсів прагне їх зменшити, полегшити, зробити компактніше, але при цьому наділити великим об’ємом пам’яті, продуктивності і так само поліпшити інші показники і характеристики. Тому з кожним роком плати стають все менше, а транзистори, резистори, котушки, діоди і т.д. – все мініатюрніші. Тому заміна SMD компонентів в м. Івано-Франківську повинна проводитися виключно професіоналами, тому що в іншому випадку є ризик пошкодити сусідні чіпи або і зовсім зіпсувати всю плату.

 

Сьогодні замовити заміну SMD-компонентів в спеціалізованому сервісному центрі просто! Замовте зворотній дзвінок і ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд. Або ж телефонуйте і приходьте в наш сервісний центр особисто і ми здійснимо ремонт ваших пристроїв швидко, за помірну плату і на професійному рівні.

Заміна BGA мікросхем в Івано-Франківську

Заміна BGA чіпів в Івано-Франківську

Заміна BGA мікросхем в Івано-Франківську

Несправність BGA-мікросхем неминуче призводить до поломки ноутбука і неможливості його подальшого використання. Для усунення даної несправності, недостатньо просто замінити зазначену мікросхему. Її необхідно перепаяти, що представляє собою вкрай кропітку і складну роботу.

Заміна BGA чіпів в м. Івано-Франківську виконується найбільш досвідченими майстрами нашого сервісного центру.

Переваги послуги

BGA-пайка чіпів ноутбуків, телефонів або відеокарт в сервісному центрі дозволяє повністю відновити працездатність пристрою.

Особливості та переваги представленої послуги слід розглянути докладніше:

 • Використовуються виключно оригінальні мікросхеми. Такі мікросхеми підбираються, виходячи з марки і моделі ноутбука. Тому, вони будуть гарантовано сумісні і труднощів з роботою після ремонту не виникне;
 • Оригінальні запчастини відрізняються великим експлуатаційним періодом і зможуть пропрацювати п’ять і більше років при дотриманні нормальних умов використання;
 • Робота виконується вручну дуже акуратно. При цьому майстер не пошкодить суміжні деталі пристрою;
 • Дана робота дозволяє уникнути повноцінного ремонту відеокарти пристрою;
 • Зазначена послуга надається за фіксованою вартістю. Вона включає вартість за мікросхему і оплату праці майстра. При цьому довільне збільшення вартості роботи виключається, що дозволяє замовнику дуже точно планувати свої витрати на ремонт ноутбука або телефона.

На представлену роботу і саму деталь видається письмова гарантія сервісного центру.

Модернізація-ПК в Івано-Франківську

Модернізація комп’ютера

Модернізація-ПК в Івано-Франківську

Якщо комп’ютер довго завантажується, повільно запускаються програми і гальмують ігри, то апгрейд ПК допоможе вирішити цю проблему. Однак довіряти процес слід фахівцям, які проведуть діагностику і зможуть визначити, які необхідні дії для досягнення максимальної ефективності в конкретному випадку. Причин може бути багато, одна з них – нестача обсягу оперативної пам’яті. Крім цього при модернізації персональних комп’ютерів можуть бути поліпшені такі елементи як:

  • Процесор і материнська плата. Процесор слід замінити в тому випадку, якщо не вистачає обчислювальної потужності для робіт потрібних програм. Що стосується материнської плати, то її як правило, рекомендують замінити спільно з новим процесором. Важливо! При виборі двох цих компонентів враховувати їх сумісність.
  • Відеокарта. Комп’ютери, які використовують для сучасних ігор або для роботи з графікою, потребують висококласної відеокарти, так як це один з ключових аспектів для системи.
  • Блок живлення. Заміна БЖ потрібна в разі виходу його з ладу або ж, якщо відбувається повна модернізація комп’ютера, так як різні витратні матеріали споживають різну кількість електроенергії.

Слід зазначити, що модернізація ПК з гарантією в м. Івано-Франківську проводиться досвідченими фахівцями з урахуванням усіх вимог замовника. Повна або часткова модернізація ПК збільшить його продуктивність, усуне проблеми в роботі і поліпшить можливості по обробці графічних зображень, дозволяючи користувачеві обробляти і виконувати більше поставлених завдань в стислий проміжок часу.

Ремонт орг техніки в Івано-Франківську

Ремонт оргтехніки

Ремонт орг техніки в Івано-Франківську

Оргтехніка (технічне обладнання для офісу) в нинішньому світі – незамінна річ! Жоден офіс не обійдеться без повного комплекту оргтехніки (наприклад, принтера або факсу). Але якщо вона вийде з ладу, то біди не уникнути! Зломаний принтер вже не впорається зі звітом в потрібний час, а діловодство буде знижено … У підсумку, компанія буде працювати в занепад, а зарплата буде урізана! Звичайно, якщо Ви миттю звернетеся за допомогою до директора закладу, то виробництво навряд чи спаде, але якщо Ви – і є директор, то треба терміново звертатися в службу по ремонту оргтехніки …

Більшість служб по ремонту оргтехніки працює за таким принципом: ви віднесли оргтехніку, яка вийшла з ладу, майстри полагодили і доставили в потрібний термін. Також можна замовити ремонт прямо в вашій компанії, але коштувати це буде в рази дорожче, зате максимально швидко, при цьому ви особливо не позбудетеся виробництва.

Але служби по ремонту оргтехніки не тільки можуть полагодити принтер, а можуть ще й заправити його! Великі сервісні центри по ремонту оргтехніки можуть надати не тільки обслуговування офісної техніки, а й запропонувати покупку нового принтера, якщо з попереднім принтером виявилося все погано, і він відмовився від ремонту.

Ремонт принтерів Івано-Франківськ

Ремонт принтера

Ремонт принтерів Івано-Франківськ

Принтер – один з найпопулярніших видів комп’ютерної периферійної техніки. Він може використовуватися як в побуті, так і в бізнесі, в виробничих процесах і так далі. Ресурс більшості таких пристроїв розрахований на сотні тисяч друкованих сторінок. Крім необхідності в заміні витратних ресурсів. Але іноді принтери виходять з ладу передчасно. У разі поломки не обов’язково викидати техніку на смітник. Можна вчинити інакше: замовити ремонт принтерів будь-яких брендів за доступною вартістю!

В яких випадках може знадобитися ремонт принтера?

На будь-який принтер, куплений у офіційного представника бренду, діє гарантія. Але навіть в цей час може виникнути необхідність в заміні картриджа або його заправці, незалежно від того, використовуєте ви струменевий, лазерний, сублімаційний або будь-який інший принтер.

Крім цього, навіть в гарантійний період не виключені поломки, а тим більше – в післягарантійний. Тоді вам точно знадобиться ремонт принтера, який ми зможемо забезпечити на професійному рівні.

Ваш принтер:

 • перестав друкувати;
 • «жує» папір;
 • видає дивні звуки в процесі роботи;
 • не включається і так далі?

Це не проблема! Оперативний ремонт принтера в нашому сервісному центрі швидко поверне його до нормальної роботи.

Чому вигідніше ремонтувати, а не викидати?

Все просто. Нова техніка обійдеться дорожче, ніж її ремонт. З нами ви зможете заощадити свої гроші, нерви і час.

Наші переваги: 

 • доступна вартість послуг;
 • гарантія якості;
 • професіоналізм.

Якщо вам потрібен ремонт принтера в м. Івано-Франківськ, звертайтеся. Залишитеся задоволені нашою роботою.