Ramservice

Заміна SMD компонентів

Заміна SMD-компонентів в Івано-Франківську
Заміна SMD-компонентів в Івано-Франківську

Якщо Ваш пристрій раптом почав видавати збої, швидше за все виною цієї проблеми з процесором пристрою, а саме, з його “серцем”, платою. При необхідності ремонту плати замінюють припаяні на ній smd (смд) компоненти, що з’єднуються між собою спеціальними надрукованими доріжками на самій платі.

Такий ремонт може бути необхідний при:

  • проблемі роботи плати в цілому;
  • порушеннях роботи або виходу з ладу одного з елементів;
  • механічні пошкодження, перегорання або розкол чіпів;
  • окисленні з’єднань, порушення цілісності місць припайки елементів;
  • необхідність заміни робочих компонентів на елементи з іншими показниками для поліпшення ефективності роботи.

Це дуже відповідальний процес, що вимагає певних знань і навичок і ювелірної точності. Кожен виробник технічних девайсів прагне їх зменшити, полегшити, зробити компактніше, але при цьому наділити великим об’ємом пам’яті, продуктивності і так само поліпшити інші показники і характеристики. Тому з кожним роком плати стають все менше, а транзистори, резистори, котушки, діоди і т.д. – все мініатюрніші. Тому заміна SMD компонентів в м. Івано-Франківську повинна проводитися виключно професіоналами, тому що в іншому випадку є ризик пошкодити сусідні чіпи або і зовсім зіпсувати всю плату.

 

Сьогодні замовити заміну SMD-компонентів в спеціалізованому сервісному центрі просто! Замовте зворотній дзвінок і ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд. Або ж телефонуйте і приходьте в наш сервісний центр особисто і ми здійснимо ремонт ваших пристроїв швидко, за помірну плату і на професійному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.