Ramservice

Як зберегти акумулятор ноутбука?

akumulator2

Більшість гаджетів працюють від акумуляторних батарей. Багато користувачів стикалися з проблемою, яка рано чи пізно виникає при використанні акумуляторних батарей – це падіння ємності акумулятора, і як наслідок, зменшення часу роботи пристрою від акумулятора.

Чому “вмирають” акумулятори?

akumulator2

Найчастіше з такою проблемою стикаються власники ноутбуків і задаються питанням: як зберегти акумулятор ноутбука?.

Можна відкалібрувати батарею ноутбука, – є ймовірність, що це в деякій мірі допоможе оживити батарею. Характерною ознакою невідкаліброваного акумулятора є тривала робота ноутбука при заряді акумулятора 0–5%.

Для збільшення часу роботи акумулятора ноутбука рекомендується:

  • одразу ж після покупки ноутбука зарядіть батарею до максимуму. Акумулятори великої ємності можуть заряджатися більше 8 годин! Це дуже важливо, – так контролер коректно зафіксує максимальну ємність батареї ноутбука.
  • у більшості сучасних ноутбуків акумулятори виробляються на основі літію. Такі акумулятори не потрібно розряджати повністю для подальшої підзарядки, на відміну від аналогічних, виготовлених з кадмію і нікелю.
  • не залишайте на тривалий час літієвий акумулятор в розрядженому стані, заряд може впасти до критичного значення. Подальша зарядка стане неможлива.
  • не варто постійно працювати з ноутбуком підключеним до електромережі. Повністю заряджена батарея починає втрачати ємність. Це також призводить до перегріву акумулятора та знижує його термін служби.
  • важливим фактором, що впливає на роботу акумулятора є температура. Розробники найчастіше рекомендують працювати при кімнатній температурі. При високих температурах (45 ° C) акумулятори втрачають більше ємності, теж саме відбувається й при низьких температурах (-25 ° C). Щоб ноутбук менше грівся і не перегрівав батарею, варто раз на рік проводити чистку ноутбука – профілактику.
  • якщо вам потрібно зберігати акумулятор без роботи кілька місяців, варто зарядити його на половину від його ємності. Це продовжить термін експлуатації.
  • Перевірте, які програми у вас запущені у ноутбуці. Вимикайте програми, якими ви не користуєтесь, вимикайте програми, які не потрібні в той момент, коли інтернет недоступний.
  • відрегулюйте яскравість екрану ноутбука до мінімальної, проте зручної для зору яскравості. Чим яскравішим є екран, тим швидше сяде акумулятор і менше завдань ви зможете виконати. Тим більше, що сильна яскравість в умовах напівтемного приміщення шкідлива для зору.
  • одним із важливих факторів, який впливає на тривалість служби батареї ноутбука є якісний зарядний пристрій для ноутбука. Як правильно підібрати зарядний пристрій для ноутбука ви можете прочитати у нашій статті.
  • не варто забувати про елементарну економію заряду акумулятора, та налаштувати операційну систему для збереження енергії.

Якщо характеристики вашого акумулятора вас не влаштовують, “батарея тримає дуже мало”, батарея не заряджається – не затягуйте і придбайте нову акумуляторну батарею. Якщо вам потрібна порада, консультація чи можливо Ви хочете підібрати нову батарею, чи купити перевірену робочу б/у батарею, тоді звертайтеся до нашого сервісного центру. Ми залюбки допоможемо Вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.